Six Chairs Books
Filter: New Arrivals, Anthologies, Architecture, Art History, Artists' Books, Artists' Posters, Artists' Writings, Biographies, Cultural History, Graphic Design, Education, Environment, Essays, Exhibition Catalogue, Feminism, Interviews, Lietuvių kalba, Literature, Monographs, Music, Nature, Periodicals, Photography, Published by Six Chairs Books, Reprints, Sexuality, Theory, 1960s, 1970s, 2021
About, IndexNewsletter
Kaunas Art Book Fair spalvinimo knygelė vaikams 

Tai pirmoji šiuolaikinio meno leidinių mugės „Kaunas Art Book Fair“ iniciatyva išleista menininkų piešinių spalvinimo knygelė vaikams. 

Mus turbūt labiausiai intrigavo galimybė supažindinti vaikus su menininkų praktikomis, kurios nėra skirtos konkrečiai amžiaus grupei. Buvo smalsu, ką vaikai šiuose kūriniuose mato ir pastebi, kokius klausimus užduoda, kas jiems atrodo nesuprantama ar painu. Kaip ir literatūroje, taip ir dailėje arba iliustracijoje, piešimas vaikams yra atskira sritis, reikalaujanti specifinių žinių ir įgūdžių. Šįkart mūsų komandai buvo įdomu, kaip menininkai, nebūtinai anksčiau ką nors kūrę vaikams, ir vaikai, nebūtinai susidūrę su šiuolaikinio meno kontekstu, susitinka „aklame pasimatyme“, į kurį ši knygelė pakviečia.

Leidinyje publikuojami Vytenio Buroko, Dainiaus Liškevičiaus, Aurelijos Maknytės, Beatričės Mockevičiūtės, Roberto Narkaus, Eglės Ridikaitės, Nerijaus Rimkaus, Ievos Rojūtės, Aurelijos Slapšytės ir Anastasios Sosunovos piešiniai. 

Sudarytoja: Justina Zubaitė-Bundzė
Išleido: Kauno fotografijos galerija
Dizainas: Nerijus Rimkus
24 psl. 
2021

3 Eur
SOLD OUT

T. +37061165330 
info@sixchairsbooks.lt
Follow us on Instagram