Six Chairs Books
Filter: New Arrivals, Anthologies, Architecture, Art History, Artists' Books, Artists' Posters, Artists' Writings, Biographies, Cultural History, Graphic Design, Education, Environment, Essays, Exhibition Catalogue, Feminism, Interviews, Lietuvių kalba, Literature, Monographs, Music, Nature, Periodicals, Photography, Published by Six Chairs Books, Reprints, Sexuality, Theory, 1960s, 1970s, 2021
About, IndexNewsletter
Plakatas-kalendorius (Elena Narbutaitė)

Keturi menininkų Gedimino G. Akstino, Elenos Narbutaitės, Roberto Narkaus ir Ievos Rojūtės bei dizainerio Vytauto Volbeko sukurti kalendoriai – tai plakatai, kuriuose vienu žvilgsniu galima aprėpti visus 2021-uosius metus. Kalendorių popierius puikiai tinka užrašams; kiekvieno jų išleista po 50 vnt. Visi šie menininkai gerai pažįstami Vilniaus meno scenoje, yra surengę ir dalyvavę daugybėje parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Elenos Narbutaitės kalendorius kalba apie niūroką miestų estetiką. „Šiuo metu toks niūrumas man yra įdomus ir netgi skaidrus. Norisi viską nurengti ir be dekoracijų žiūrėti tiesiai į dalykus,“ sako menininkė. „Niūroka kalendoriaus estetika ateina ir iš mano vidinio X miesto siūlomos nuotaikos. Tai – asmeninis santykis su laiku ir vieta. Žiūrėdama dokumentinį filmą „Watching My Name Go By“ prisiminiau, kad grafika ir linijos ateina ne tik iš asmeniško, bet ir iš mus supančio vaizdų žodyno, kuris pildosi su kiekvienu nauju išgyvenimu ir reginiu – tokiu kaip bėgiai, troleibusų laidai, naujo lėktuvo modelio sparnas, vanduo ir, aišku, architektūra, miestų veidai.“ Elenos Narbutaitės kalendorius dvipusis: viena pusė angliška, kita – lietuviška.

Išleido Šiuolaikinio meno centras (ŠMC)
50 egz. tiražas
A1 plakatas
2021
____

[This poster-calendar is billingual and printed on both sides]

Published by the CAC Vilnius
Edition of 50
A1 poster
2021

10 Euro


T. +37061165330 
info@sixchairsbooks.lt
Follow us on Instagram

Konstitucijos av. 22, Vilnius
OPEN Wednesday-Saturday 11am-7pm,
Thursday 12pm-8pm