Six Chairs Books
Filter: New Arrivals, Anthologies, Architecture, Art History, Artists' Books, Artists' Posters, Artists' Writings, Biographies, Cultural History, Graphic Design, Education, Environment, Essays, Exhibition Catalogue, Feminism, Interviews, Lietuvių kalba, Literature, Monographs, Music, Nature, Periodicals, Photography, Published by Six Chairs Books, Reprints, Sexuality, Theory, 1960s, 1970s, 2021
About, IndexNewsletter
Plakatas-kalendorius (Gediminas G. Akstinas)

Keturi menininkų Gedimino G. Akstino, Elenos Narbutaitės, Roberto Narkaus ir Ievos Rojūtės bei dizainerio Vytauto Volbeko sukurti kalendoriai – tai plakatai, kuriuose vienu žvilgsniu galima aprėpti visus 2021-uosius metus. Kalendorių popierius puikiai tinka užrašams; kiekvieno jų išleista po 50 vnt. Visi šie menininkai gerai pažįstami Vilniaus meno scenoje, yra surengę ir dalyvavę daugybėje parodų Lietuvoje ir užsienyje.

2020 m. vasarą Panerių skulptūrų parke buvo pristatyta Gedimino G. Akstino skulptūrų serija „Nuogaliai“. Menininko kalendorius – tai šios skulptūros fragmentas, sukurtas remiantis sienų tinkavimo pavyzdžiais, surinktais iš šiuo metu Vilniuje įrenginėjamų butų. Tinkuotojo darbas „Nuogalių“ projekte atskleidžiamas ir kaip mąstymo būdas, ir kaip ekonominių objektų kūrimas. Domimasi estetika, nulemta tiek ekonomikos greičio, tiek impulsyvių sprendimų, plona riba tarp autorinio ir anonimiško veiksmo, ryšiais tarp kolektyvinio darbo ir individualių atradimų. 

Išleido Šiuolaikinio meno centras (ŠMC)
50 egz. tiražas
A1 plakatas
2021
____

Published by the CAC Vilnius
Edition of 50
A1 poster
2021

Stock: 
10 Euro


T. +37061165330 
info@sixchairsbooks.lt
Follow us on Instagram